„Serce zasila całe ciało.

To ono pozwala kochać, śmiać się i żyć pełnią życia.

Dlatego ta ważne jest, by dobrze funkcjonowało…”

Fundacja „Jesteśmy blisko”

Fundacja „Jesteśmy Blisko” z okazji Światowego Dnia Serca w dniu 08,09,2019r. zorganizowała w Powiatowym Centrum Kulturalno Rekreacyjnym we Włoszczowie piknik zdrowotny pt. „W Rytmie Serca”

Podczas pikniku odbyły się bezpłatne badania profilaktyczne wykrywające choroby serca, jak EKG, poziom cukru we krwi, ciśnienie tętnicze oraz Densytometria, Spirometria, BMI. Podczas pikniku można było uzyskać poradę od specjalisty.

Cieszymy się, że Warsztaty Terapii Zajęciowej z Ostrowa miało okazję zaprezentować swoje prace podczas tak ważnej imprezy.

Dziękujemy !!!

P1320196 640x433