Pod Niebiosa

logo strony

napis

„Siła nie bierze się z wygrania. 

Twoje zmagania rozwijają Twoją siłę.

Kiedy pokonujesz trudności i decydujesz się nie poddawać, to jest siła”

  1. Schwarzenegger

 

             Caritas Kielecka Warsztaty Terapii Zajęciowej w Ostrowie wraz z placówką terenową w Kossowie dnia 31 sierpnia 2021 r. na terenie Powiatowego Centrum Kulturalno Rekreacyjnego we Włoszczowie  wspólnie zorganizowali po raz IX „Spartakiadę Sportowo-Rekreacyjną”. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Zarządu Powiatu Włoszczowskiego, Dyrekcji Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Włoszczowie,  Przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie i przedstawicieli poszczególnych placówek.  W konkurencjach uczestniczyli przedstawiciele placówek Domu Pomocy Społecznej  z Włoszczowy , Środowiskowego Domu Samopomocy z Włoszczowy i  Środowiskowy Domu Samopomocy z Mniowa.

          Po oficjalnym otwarciu imprezy rozpoczęły się zawody sportowe, gdzie podopieczni zmagali się w konkurencjach indywidualnych: ping - pong, strzał piłką do bramki, rzut obręczą do celu,rzut woreczkiem do kosza.  Z roku na rok Spartakiada rozwija się, powstają nowe konkurencję oraz poprawiają się wyniki, a uczestnicy wykazują się się ogromną determinacją pokonując własne bariery. Widoczne jest otwarcie na drugiego człowieka, nawiązują się nowe znajomości i przyjaźnie. Najlepsi zawodnicy, w tym również nasi podopieczni stanęli na podium otrzymując puchary i medale.

Każdy uczestnik mógł skorzystać z poczęstunku, ciepłej kiełbaski,ciasta,czy herbaty. Impreza oprócz licznych medali, które otrzymali wszyscy uczestnicy biorący udział w Spartakiadzie przyniosła wiele uśmiechu, radości, pozytywnego zmęczenia i satysfakcji.

Spartakiada 1Spartakiada 2spartakiada 3spartakiada 4spartakiada 5

 spartakiada 12spartakiada 13spartakiada 8spartakiada 9spartakiada 10

Showcases

Background Image