Uczestnicy naszych warsztatów wzięli czynny udział w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Organizatorem konkursu jest Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej - Szef Obrony Cywilnej Kraju, we współpracy z wydziałami ds. bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego urzędów wojewódzkich. Głównym zadaniem konkursu jest przedstawienie profesjonalnej formacji, jaką jest Państwowa Straż Pożarna. Celem jest ukazanie strażaków - ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych. Nasi podopieczni rozwijając wyobraźnię i aktywność twórczą wykonali prace wieloma technikami, przez połączenie rozmaitych materiałów. Teraz z niecierpliwością oczekujemy na rozstrzygnięcie konkursu.

Prace na konkurs 2

Prace na konkurs 1