„Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy”

II MIEJSCE DLA DRUŻYNY REPREZENTUJĄCEJ WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ W OSTROWIE

Caritas Kielecka Warsztaty Terapii Zajęciowej w Ostrowie 20 września 2016 r. wzięły udział w Wojewódzkim Turnieju Bocce dla osób Niepełnosprawnych w Zgórsku. Główną zasadą rozgrywek jest umieszczenie kul jak najbliżej celu (kuli białej – palinki). Gra ta wymaga koncentracji, zaangażowania oraz odpowiedniej taktyki. Zawody rozgrywane były indywidualnie i drużynowo w systemie pucharowym. Naszą ekipę reprezentowali: Damian Cholerzyński, Marek Jabłoński, Janusz Mrożek, Robert Rał, Zdzisław Korpus. W turnieju wzięły udział drużyny z zaprzyjaźnionych WTZ i DPS. Nasza drużyna dumnie stanęła na podium, szczęśliwi z powodu zdobycia II miejsca jak również, że włączyliśmy do naszych treningów nową, ciekawą i dającą dużo satysfakcji dyscyplinę.

Bocce IBocce II

Więcej zdjęć w naszej galerii >>>