„Ze wszystkich nieważnych rzeczy futbol jest zdecydowanie najważniejszą”
Jan Paweł II

III miejsce dla piłkarzy reprezentujących Warsztaty Terapii Zajęciowej w Ostrowie.

W dniu 10.06.2016 r. na obiektach sportowych Domu Pomocy Społecznej w Gnojnie Stowarzyszenie Przyjaciół DPS i Dom Pomocy Społecznej w Gnojnie zorganizowało – XXIV Świętokrzyski Turniej Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych – Gnojno 2016. Grupa uczestników WTZ Ostrów z Placówką Terenową z Kossowa brała czynny udział w rozgrywkach. W skład naszej warsztatowej drużyny wchodzili: Robak Sylwester, Cholerzyński Damian, Jabłoński Marek, Korpus Zdzisław, Wypych Rafał, Rams Mateusz Moryń Piotr oraz Capek Monika - jako rezerwowa zawodniczka. Nasi podopieczni za zajęcie III - go miejsca otrzymali puchar, medale, dyplom oraz piłkę.

Gnojno 1Gnojno 2Gnojno 3Gnojno 4Gnojno 5Gnojno 6