Pod Niebiosa

logo strony

napis

"Ukochana Mamo miła

Chcę byś bardzo długo żyła

W szczęściu, zdrowiu i radości

A na twarzy uśmiech gościł

 

dzienmamy1Caritas Kielecka Warsztaty Terapii Zajęciowej w Ostrowie z placówką terenową w Kossowie w dniu 26 maja 2015 roku z okazji Dnia Mamy zorganizowały Spotkanie Integracyjne w Gospodarstwie Agroturystycznym „Rancho u Adama”.

Na co dzień raczej nie zwracamy uwagi na rolę jaką każda mama spełnia w naszym życiu. Życie bez niej byłoby zupełnie inne, a potrzeba wyjątkowej chwili, abyśmy sobie to uświadomili. Dziś kiedy jesteśmy już dorośli, to wiemy, że bez mamy byłoby niesłychanie trudno. To właśnie ona jest z nami, kiedy się śmiejemy, ona pociesza nas, kiedy jest nam smutno i ona pomaga osuszyć łzy, kiedy płaczemy. W święto wszystkich mam, mamy okazję okazać szacunek, miłość oraz podziękować im za trud włożony w nasze wychowanie.Bez nich nie byłoby nas na świecie i warto im za to podziękować.

Najserdeczniejsze życzenia dla Mam i Opiekunów w imieniu całego zespołu pracowników złożył Pan Kierownik Tomasz Bugajny. Aby codziennie na ich twarzach gościł duży, piękny uśmiech i aby każdy dzień był najszczęśliwszym dniem na świecie. Każdy Uczestnik wręczył piękną, czerwoną różę swojej najważniejszej osobie na świecie oraz osobiście złożył życzenia.

W imieniu Rodziców i Opiekunów- Pani Irena Pilichowska złożyła podziękowania za wkładany trud, oddane serce, cierpliwość dla Pracowników CK WTZ w Ostrowie.

Pomimo deszczowej pogody było gorąco, panowała miła atmosfera od samego początku. Aby uatrakcyjnić ten dzień pracownia muzyczno-komputertowa pod opieką terapeuty Łukasza Płonki przygotowała dla przybyłych gości montaż słowno-muzyczny składający się z piosenek i wierszy wybranych specjalnie na tą okazję. Później odbyła się dyskoteka, na której wszyscy wspólnie się bawiliśmy.

Oczywiście nie zabrakło kiełbaski i kaszanki z grilla oraz bigosu przygotowanego przez właścicieli gospodarstwa.

Wszystkim Mamom życzymy wiele miłości od najbliższych i codziennego uśmiechu.

/Ł. Płonka/

dzienmamy2dzienmamy6dzienmamy7dzienmamy4dzienmamy5dzienmamy3

 

Showcases

Background Image