Pod Niebiosa

logo strony

napis

fotograf1W dniu 29 kwietnia 2015 roku grupa uczestników Caritas Kielecka Warsztaty Terapii Zajęciowej w Ostrowie w ramach aktywizacji zawodowej odwiedziła STUDIO FOTO-VIDEO Rafał Golański we Włoszczowie.

Na miejscu zostaliśmy powitani przez Pana Rafała, który zapoznał nas ze swoim zawodem- fotografa. Oglądaliśmy wiele profesjonalnie wykonanych zdjęć (okolicznościowe, portrety, pejzaże).

Pan Rafał opowiedział nam w jaki sposób wykonuje zdjęcia obecnie, a jak wyglądał ten proces dawniej. Mieliśmy możliwość obejrzenia sprzętu używanego w zakładzie. Dzięki swojemu doświadczeniu łączy tradycję z nowoczesnością i fachowością. Oferuje wiele usług związanych z fotografią: od robienia zdjęć do dowodu osobistego czy paszportu, przez zdjęcia okazjonalne (ślub, chrzest czy komunia) i gadżety (kubki, kalendarze).

Ekscytującym wydarzeniem dla nas była sesja fotograficzna. Pan fotograf ustawił na nas światło i poprosił o uśmiech, ustawiał nas w różnych pozycjach, rozkładał różne tła, aby nasze portrety były przepiękne. Mogliśmy poczuć się jak profesjonalne modelki i zawodowi modele pozując do zdjęć. Nasze portrety otrzymaliśmy w ramkach, które będą zdobić ściany w naszych domach.

Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie grupowe, które będzie przypominało nam wizytę w zakładzie fotograficznym. 

/Ł. Płonka/

fotograf5fotograf4fotograf3fotograf2

Showcases

Background Image