Pod Niebiosa

logo strony

napis

 "Dobra firma powinna być zorganizowaną

formą przyjaźni, która widzi wspólny cel"

                                                      Herbert N. Casson

 

Caritas Kielecka Warsztaty Terapii Zajęciowej w Ostrowie odbyły dnia 21 stycznia 2015 roku pierwszą z kilku wizyt studyjnych w Zakładzie Mechaniki Samochodowej Pani Małgorzaty Dudek we Włoszczowie.

Wizyta studyjna została podzielona na dwie części. W pierwszej z nich uczestnicy zostali zapoznani z merytoryczną stroną funkcjonowania zakładu. Państwo Katarzyna i Paweł Dudek opowiadali nam o specyfice zakładu i zaznajomili z podstawowymi zasadami BHP i przestrzeganiem ich w czasie wizyty. Druga część praktyczna – mogliśmy zobaczyć jak wygląda praca w tutejszym zakładzie pracy, dzięki mechanikowi Panu Tadkowi. Pan Tadeusz objaśnił nam na czym polega praca mechanika, zapoznał nas ze swoimi obowiązkami. Mogliśmy zobaczyć i usłyszeć o podzespołach samochodowych, o najczęstszych usterkach, podnoszeniu samochodu, zobaczyć jak wygląda turbina, jak można wymienić olej i jaki należy stosować, przy określonych markach samochodu.

Wizyta studyjna przyniosła nam wiele radości i odpowiedziała nam jak ważną rolę odgrywają Zakłady Mechaniczne czuwając nad bezpieczeństwem sprawności samochodu i osób które nimi się poruszają.

 

Showcases

Background Image