Pod Niebiosa

logo strony

napis

W dniu 26.09.2014r. podopieczni i terapeuci Warsztatów Terapii Zajęciowej w Ostrowie z placówką terenową w Kossowie i Środowiskowym Domem Samopomocy we Włoszczowie, uczestniczyli w wizycie w Centrum Japońskich Sportów Sztuk Walki ,,Dojo” w ramach realizacji projektu ,,Razem bliżej celu”.

Teren tego obiektu położony jest w malowniczej scenerii Przedborskiego Parku Krajobrazowego, który zachwyca swym urokiem zwiedzających.

Podczas zwiedzania obiektu z przewodnikiem panem Michałem, mieliśmy możliwość poznania kultury japońskiej (budownictwa, wyglądu wioski japońskiej) oraz legend związanych z funkcjonowaniem wioski.

Główną atrakcją był pokaz treningu kadry narodowej podczas, której uczestnicy mogli zobaczyć jak wygląda trening karate. Było to niesamowite przeżycie – które wywołało ogromne uśmiechy i radość na buziach naszych uczestników.

Mogliśmy uwiecznić te niesamowite chwile krótką sesją zdjęciową z Panią Anną Lewandowską brązową medalistką Mistrzostw Świata w karate (prywatnie żoną piłkarza Roberta Lewandowskiego) oraz z kadrą narodową.

Ten wyjazd integracyjny długo zagości w naszej pamięci i będzie wywoływał uśmiech i radość z powodu poznania tajemniczej orientalnej kultury.

Więcej zdjęć z wizyty w Dojo do zobaczenia w naszej galerii >>>

Showcases

Background Image