Pod Niebiosa

logo strony

napis

W dniu 12.06.2014r. podopieczni Caritas Kielecka Warsztaty Terapii Zajęciowej z Ostrowa wraz z terapeutami z pracowni Przyrodniczo-Ogrodniczej i pracowni Gospodarstwa Domowego – uczestniczyli w wyjeździe do Włoszczowy w ramach treningu ekonomicznego.

Uczestnicy mieli możliwość zrealizowania swoich planów dotyczących kupna różnych rzeczy. W tym celu odwiedziliśmy wiele sklepów, porównywaliśmy ceny i szukaliśmy najlepszego zakupu.  Udało się zrealizować zamierzone cele, co dało nam wszystkim dużo radości i satysfakcji.


 

Po zakończonym treningu zakupowym przyszedł czas na trening umiejętności społecznych, dlatego wizyta odbyła się w pizzerii, gdzie podopieczni sami mogli dokonać właściwego zamówienia dla siebie, wyrabiając w sobie nawyki prawidłowego zachowania w miejscach publicznych i zaznajamiać się z aktualną ofertą pizzerii. Spotkanie rozwijało prawidłowe zachowanie w miejscach publicznych i zasady obowiązujące w restauracji.  

Uczestnicy już nie mogą doczekać się kolejnego wyjazdu, wiedzą jednak, że na taki wyjazd musza zasłużyć swoim zachowaniem i systematyczną pracą na zajęciach warsztatowych.

 

B. Siwek, K. Pytel, T. Bugajny

 

 

 

 

 

Showcases

Background Image