Pod Niebiosa

logo strony

napis

W dniu 05.06.2014 r. grupa podopiecznych Caritas Kieleckiej Warsztatów Terapii Zajęciowej z Ostrowa wraz z terapeutami pracowni plastyczno – krawieckiej i pracowni indywidualnych zajęć uczestniczyła w wizycie studyjnej w zwiedzaniu przychodni „Nowe Życie” ul. Mleczarska 1 we Włoszczowie.
 

 

 

Podopieczni zapoznali się z działalnością różnych poradni specjalistycznych i ich przeznaczeniem. Została przeprowadzona rozmowa na temat zdrowego trybu życia oraz ważności systematycznych lekarskich badań kontrolnych. Jeden z podopiecznych przy okazji wizyty, skorzystał z możliwości zarejestrowania się do poradni okulistycznej w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Nowe Życie” – przychodnia wielospecjalistyczna.

Po zakończonej wizycie studyjnej grupa udała się na trening umiejętności społecznych tj. zakup oczekiwanych rzeczy pierwszego kontaktu. Zwieńczeniem spotkania była wizyta w cukierni gdzie każdy z uczestników miał możliwości skonsumowania przepysznych lodów.

Spotkanie przyniosło wiele prawidłowych bodźców, uświadomiło i zdyscyplinowało uczestników do systematycznych kontroli u specjalistów i dbałości o swoje zdrowie w codziennym życiu. 


T. Bugajny

 

Showcases

Background Image