Pod Niebiosa

logo strony

napis

"Turnus 2010 w Zakopanem"

 

 W dniach od 30 sierpnia do 12 września 2010 roku grupa podopiecznych z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Ostrowa i Kossowa wraz z opiekunami i terapeutami wypoczywali na turnusie rehabilitacyjnym w Kompleksie Wypoczynkowo – Rehabilitacyjnym "Marzenie” w Zakopanem.

 

„Marzenie” to malowniczo usytuowany Ośrodek na Pardałówce - spokojnej dzielnicy Zakopanego - u stóp ścian Giewontu i Nosala, w którym mieliśmy okazję wypocząć, poprawić stan zdrowia i przede wszystkim poczuć prawdziwy góralski klimat   Laughing

 

Podczas turnusu każdy z nas chętnie korzystał z zaleconych zabiegów - by usprawnić ciało oraz poprawić ogólną kondycję, a także uczestniczył w wielu ciekawych atrakcjach – wycieczkach przygotowanych przez organizatora.

 

Podziwialiśmy górskie krajobrazy idąc szlakiem Doliny Strążyska, Doliny Kościeliska, zwiedzaliśmy Krupówki oraz Gubałówkę, a także byliśmy na wodach termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej i w Szaflarach.

 

Po dniu pełnym wrażeń świetnie bawiliśmy się na dyskotece, a także mieliśmy możliwość popróbowania naszych sił wokalnych w zabawie zwanej karaoke.

 

Wyjazd odbył się dzięki dofinansowaniu z PCPR we Włoszczowie oraz środkom własnym WTZ.

 

 

 

Showcases

Background Image