Pod Niebiosa

logo strony

napis

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

bł. Jan Paweł II

 

W dzisiejszych czasach o pomocy mówi się dużo – od słów do czynów często daleka droga, jednak nie dla naszych gości – Państwa Doroty i Zbigniewa Bąków. Jak postanowili, tak też zrobili. 

05.10.2013 roku  pani Dorota (siostra naszego podopiecznego Grzegorza) wychodziła za mąż za pana Zbyszka i ich wspólnym życzeniem było, aby każdy z gości weselnych zamiast prezentów jak kwiaty, czy kupony „totka” ofiarował coś co będzie pomocne w prowadzeniu terapii zajęciowej w naszym ośrodku.

Dzięki wielkiemu sercu Państwa Doroty i Zbyszka otrzymaliśmy książki, zeszyty, kredki, pisaki, rakietki do tenisa stołowego, puzzle, piłkę i wiele, wiele innych prezentów.

 

Zapraszamy do galerii WTZ >>>

Uroczyste przekazanie prezentów naszym podopiecznym odbyło się 8 października 2013 r. Nasi Goście nie zapomnieli również o czymś na słodko – pysznym torcie - dlatego z naszej strony nie mogło zabraknąć głośnego „sto lat” i weselnego „gorzko, gorzko” smiley

Podziękowań nigdy za dużo dlatego pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować pani Dorocie i panu Zbyszkowi za tak wspaniały pomysł - okazaną dobroć i złożyć najlepsze życzenia na Nowej Drodze Życia:

 

Niech Wasza miłość dodaje Wam siły,

by Wasze szczęście nie znało miary.

Abyście trudy dnia powszedniego,

wspólnie na swoich barkach dźwigali.

Byście bez granic sobie ufali,

byście wzajemnie się szanowali,

Bóg drogowskazem Waszym niech będzie,

a pełnię szczęścia w życiu odnajdziecie.

Showcases

Background Image